Mogę Ci zaproponować

Nazywam się Katarzyna Kozak, jestem psychologiem i psychoterapeutką poznawczo-behawioralnym. Więcej informacji o mnie znajdziesz tutaj.

Pomagam osobom, które przeżywają trudności emocjonalne, borykają się z zaburzeniami psychicznymi, doświadczają kryzysów, są przed lub w trakcie leczenia onkologicznego. Pracuję zarówno w gabinecie, który znajduje się w Krakowie przy Rondzie Piastowskim (szczegółowe dane – klik), jak i online przez aplikacje WhatsApp lub Skype.

 

Psychoterapia

Na psychoterapię zgłaszają się różne osoby – część od wielu miesięcy lub lat doświadcza trudności i w pewnym momencie ich nasilenie jest tak duże, że nie sposób sobie samemu z nimi poradzić. Na inne osoby problemy spadają nagle i również doprowadzają do sytuacji, która wydaje się bez wyjścia. Są też osoby, które ze względu na swój styl życia mają trudności ze zbudowaniem relacji lub jeśli już są w relacji – z różnych powodów nie mogą jej utrzymać. Pracuję w modelu poznawczo-behawioralnym (w skrócie CBT) z dorosłymi osobami, które doświadczają zaburzeń lękowych, obsesyjno-kompulsyjnych, zaburzeń nastroju i innych trudności w codziennym funkcjonowaniu.

Sesja w gabinecie - 180 zł/ 50 min.

 

 

 

 

Konsultacje psychoonkologiczne

Informacja o chorobie onkologicznej bardzo często spada na nas jak grom z jasnego nieba i burzy dotychczasowy prządek w życiu. Kontakt z psychoonkologiem bywa pomocny na każdym etapie choroby – zaraz po rozpoznaniu, w trakcie leczenia, przy niepomyślnych rokowaniach, a także po wyleczeniu. Zapraszam na konsultacje psychoonkologiczne osoby chorujące, jak i te, które wyzdrowiały i mają trudności z odnalezieniem się w „zdrowym” życiu. Zapraszam również bliskich osób leczących się, którzy na co dzień wspierają chorych.

Sesja w gabinecie - 180 zł/ 50 min.
Sesja online - 180 zł/ 50 min.

 

 


 

Poradnictwo psychologiczne

Nie każda osoba, która zgłasza się do psychologa/ psychoterapeuty, doświadcza zaburzeń które wymagałyby zastosowania psychoterapii. Czasami adekwatną formą pomocy jest poradnictwo psychologiczne. Ma ono zastosowanie głównie dla osób, które w danym momencie doświadczają kryzysów i które nie mogą się odnaleźć w trudnej sytuacji. Poradnictwo obejmuje kilka spotkań, podczas których psycholog pomaga zidentyfikować trudności i wspiera w poszukiwaniu sposobów na ich rozwiązanie. Ten obszar pracy kładzie większy nacisk na mocne strony i rozwój niż na deficyty czy przezwyciężanie zaburzeń.

Sesja w gabinecie - 180 zł/ 50 min.
Sesja online - 180 zł/ 50 min.